Tooted
Kõik ühes ühekordsed CBD Vape|2 ml|Eelsoojenduse nupp|Laetav
1. Paak: 1ml / 2.0ml 2. Vastupidavus: 1,4±0.1Ω 3. Õli sissevõtt: 4 auku, igaüks 1,9mm 4. Aku: 350mAh (USBC laadimine) 5. Mõõdud: 22,3*10,7*101 mm 6. Netokaal: 22 g 7. Pinge: 3,3 V-3,7 V-4,2 V
Funktsiooni
Kõik ühes ühekordsed CBD Vape|2 ml|Eelsoojenduse nupp|Taaslaetav
Lisateabe saamiseks võtke julgelt ühendustWhatsApp:+86 17369498729
1. Parameeter
1. Paak: 1ml / 2.0ml
2. Takistus: 1,4±0,1Ω
3. Õli sissevõtt: 4 auku, igaüks 1,9 mm
4. Aku: 350 mAh (USBC laadimine)
5. Mõõdud: 22,3*10,7*101mm
6. Netokaal: 22g
7. Pinge: 3,3 V-3,7 V-4,2 V
2. Funktsioon:
1. Sissehingamine aktiveeritud, keraamiline kütteelement
2. Nähtav aken, kuju saab kohandada
3. Kiire ja lihtne top fling
4. Kahe õhukanali tehnoloogia
5. Kohandamise värv, kleebis / küpsetusviimistlus
6. Alumine USBC laadimine








Hankige tasuta näidiseid, võtke julgelt ühendust Lisa, WhatsAppiga:+86 17369498729
Hot Tags: Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elava vaigu ühekordselt kasutatavate vape tootjad, tarnijad - tehase otsene hulgimüük, Hiina Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elavate vaigude ühekordselt kasutatavad vape tootjad, tarnijad - tehase otsesed hulgimüük tarnijad, tehas, laetav vapur, cool Breeze auru kupong, canna energiajookide koostisosad, nikotiinivaba vape pen, õlivabad toidu lõhna- ja maitseained, auruõlid
| GZ-20A parameeter | |
| Suurus (P x L x K) | 10,7*22,3*101 mm |
| Neto kaal | 21g |
| Helitugevus | 2.{1}}ml |
| Õli sisselaskeava | 4 auku, 1,6 mm augu suurus (kohandatud augu suurus) |
| Mahutavus | 350 mAh |
| Kasseti takistus | 1,4±0,1 oomi |
| Materjal | 1.alumiiniumtoode 2. kohandatud värvid |
| Tunnusjoon | 1.Keraamiline kütteelement 2. Reguleerige pinget Roheline - 3,3 V Sinine - 3,7 V Punane - 4,2 V 3. Nupu juhtimine: sisse/välja, eelsoojendus ja pinge reguleerimine 4. Nähtav aken, sissehingamine aktiveeritud 5. Alumine USBC laadimine |
| pakett | Igas salves 40 kasseti korpust Pakitud karpi |
Hot Tags: Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elava vaigu ühekordselt kasutatavate vape tootjad, tarnijad - tehase otsene hulgimüük2024, Hiina Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elava vaigu ühekordselt kasutatavate vape tootjad, tarnijad - tehase otsene hulgimüük2024 tarnijad, tehas, Cbd Vape Tank, loomulik ärevuse leevendamine, ee mahl ilma nikotiinita, Premium Thc Cartridge Choices, vape pliiatsid vaha jaoks, pliiatsikomplektid ontario
Kuum tags: kõik ühes ühekordsed cbd vape|2 ml|eelsoojenduse nupp|laetav, Hiina kõik ühes ühekordsed cbd vape|2 ml|eelsoojenduse nupp|laetavad tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
RohkemParim ühekordselt kasutatav vape
RohkemTaaslaetavad ühekordsed vapid parima hinnaga
Rohkem2024. aasta tehase otsemüük{1}}pahvid ühekordseks ka...
Rohkem2024. aasta tehase otsemüük{1}}pahvid ühekordseks ka...
Rohkem2 ml Cbd Vape eelsoojenduse reguleerimise pingega In...
RohkemOdav hind klassikaline ühekordne 2G CBD Vape Pen
Küsi pakkumist




