Tooted

0.5/1/2/3/5 ml poolautomaatne CBD/THC/HHC/ destillaadiga ühekordse vapepliiatsi õli täitmismasin soojendusfunktsiooniga
Mudel: GT10 täitmismasin
Sisendpinge: 100V
Sisendvõimsus: 200W
Sissepritse efektiivsus: 1000 ~ 2000 tk/h
Täitevahemik: 0.5-9,99 ml Anuma maht: 550 ml
Funktsiooni
0.5/1/2/3/5 ml poolautomaatne CBD/THC/HHC/ DESTILLAAT ühekordse kasutusega vapepliiatsiõli täitmise masin koos soojendusfunktsiooniga
| GT10 täitemasina parameeter | |
| Sisendpinge | 100 V |
| Sisendvõimsus | 200W |
| Süstimise efektiivsus | 800-2000 tk/h |
| Sissepritse kiirus | 10 taset reguleeritav kiirus |
| Laeva maht | 550 ml |
| Täitevahemik | 0,5 ml - 10ml |
| Pihusti ja anuma temperatuur | 77 - 194 F |
| Pihusti moodul | Eemaldatav ja vahetatav |
| Operatsioon | Poolautomaatne |
| Suurus | 44 cm (P) * 44 cm (K) * 28 cm (L) |
| Sobib | Õli, vedelik jne |
| Rakendus | Ühekordselt kasutatav pliiats, kaunad, süstal jne. |
Lisateabe saamiseks võtke ühendustWhatsApp: + 8615986647278




Meist
2010. aastal asutatud Dongguan Green Time Technology Co., Ltd on professionaalne masinate tootja. Meie täitemasinate meeskond koosneb rikkalike kogemustega inseneridest. Tänu suurepärasele võimekusele ja tugevale uurimistööle, täiustame ja uuendame täitmismasinat pidevalt, saame tagada klientide rahulolu.



KKK
|
Q1: mis linnas sa oled? kuidas ma saan teie tehasesse jõuda? Kas olete kaubandusettevõte või tehas?
|
Kuum tags: {{0}}.5/1/2/3/5 ml poolautomaatne cbd/thc/hhc/ destillaat ühekordselt kasutatav küttefunktsiooniga vape pen õli täitmismasin, Hiina 0.5/1/2/3/5 ml poolautomaatne cbd/thc/hhc/ destilleeritud ühekordselt kasutatav vape pen õli täitmismasin küttefunktsiooni tarnijatega, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist
