Tooted

Cbd Vape energia saamiseks
Suurus: 19,9*8,8*89 mm
Maht: 1.{1}}ml
Mahutavus: 300mAh
Kasseti takistus: 1,3±0,1 oomi (saadaval on kohandatud takistus)
Funktsioon: sissehingamisel aktiveeritud / nahkkate
Funktsiooni
VPD10-T
| Suurus (P x L x K) | 19,9*8,8*89 mm |
| Helitugevus | 1.{1}}ml |
| Õli sisselaskeava | 4 auku, 1,6 mm augu suurus (kohandatud augu suurus) |
| Mahutavus | 300 mAh |
| Kasseti takistus | 1,3±0,1 oomi (saadaval on kohandatud takistus) |
| Materjal | 1.alumiiniumtoode 2. kohandatud värvid |
| Tunnusjoon | Sissehingamine aktiveeritud Nahkkate |
| Kork | Micro USB kork |
| pakett | 50 tk/karp |
| Suurus (pakend) | 175 * 130 * 115 mm |


Tere tulemast küsima
E-post: sales14@greentime.com.cn
WhatsApp: pluss 86 17769426473
Kuum tags: cbd vape energia saamiseks
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist
