Tooted
510 Kärud ja ühekordselt kasutatavad kanepiõli täitemasina ja korgimasina
Gt 10+ käsitsi/automaatne õli täitemasin vankritele ja ühekordselt kasutatav vapesinput pinge: 110 V/220Vininichice efektiivsus: 1000 ~ 3000 tk - 9.99 mlaccuracy: +/- 0,01mlSuit: CBD õli, E vedelik, THC OilApplication: kassett, vape-seade, eelrullid, kaunad, süstla jne.
Funktsiooni
510 Kärud ja ühekordselt kasutatavad kanepiõli täitemasina ja korgimasina
Meie GT10 täitmismasin müüb hästi USA-s ja Euroopas, seda on väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada, täitevahemik on vahemikus 0,05–9,99 ml, saate täita 800-1600 tk tunnis. See aitab teil säästa palju õli täitmise kulusid.Kui soovite teada saada lisateavet GT 10+ täitmismasina kohta, võtke ühendust WhatsAPP: +86 15986647278, saame teha videokõne, et näidata, kuidas masinat kasutada.




Lisatud fail
| Ese | Täitemasina parameeter |
| Sisendpinge | 110 V/220V |
| Sisendjõud | 1500 W |
| Süstimise tõhusus | 1000 ~ 3000 tpcs/h 2000 - 4000pcs/h eelturgede jaoks |
| Süstimiskiirus | 9 taseme kiirus reguleeritav |
| Laeva maht | 1200 ml |
| Täitevahemik | 0,05ml - 9.99 ml |
| Täpsus | +/- 0,01 ml |
| Injektor ja veresoontemperatuur | 77 - 194 F |
| Operatsioon | Automaatne täitmine / käsitsi täitmine |
| Suurus | Platvorm: 76*63*56cm peamasin: 58*71*58 cm |
| Brutokaal | 28kg +56 kg |
| Ülikond | Õli, vedel, mahl jne |
| Rakendus | Kasutatav vape -pliiats, kaunad, süstal jne. |
2. Funktsioonid
1. kõrge täidise efektiivsus tootmises.
2. väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada.
3. paksu vedeliku soojusfunktsiooniga.
4. täitevahemik: 0,05–9,99ml
5. täitekiirus: 1000-3000 tpcs
3. meist
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd on professionaalne riistvaratoodete tootja, meil on rohkem kui 10 -aastane kogemus erinevate elektrooniliste toodete ja täitmismasina tootmisel. Kõik meie tooted on hea kvaliteediga ja atraktiivsete hindadega. Uute toodete väljatöötamiseks ja toodete probleemide lahendamiseks on meil silmapaistev teadus- ja arendustegevuse meeskond. Meie toode on saanud kõigi klientide maine. Tootmismeeskonnast on rohkem kui 300 kogenud töötajat, kes toetavad meid kõiki klientide tellimusi õigel ajal. Uskusime, et meie meeskond on lähitulevikus suurem ja tugevam. Tere tulemast kliente kogu maailmast, et meid külastada.
4. KKK
Q1: Millises linnas sa oled? Kuidas ma teie tehasesse pääsen? Kas olete kauplemisettevõte või tehas?
A1: Oleme Dongguanis, Guangdongis. Shenzhenist poolteist tundi sõites. Oleme tehas. Peamiselt vedelate täitmismasina, vankrite, seadmete ja asjakohase toote tootmine
Täitemasina jaoks pakume kohalikku teenust USA -s õpetamiseks ja remondiks.
Q2: Milline on teie tarneaeg?
A2: tavaliselt 15 päeva masina valmimiseks, 10–12 päeva saatmiseks
Q3: kuidas oma masinaid paigaldada, kui see saabub?
A3: Meil on videoid, mis näitavad teile, kuidas seadistada, kuidas kasutada, koguda järelejäänud õli, pesta ja puhastada.
Vajadusel saame teha videokõne, et näidata teile, kuidas seadistada, kuidas probleeme kasutada, puhastada ja lahendada.
Q4: Mis on teie garantii?
A4: Meil on üks aasta garantii ja elu - pikk tehniline tugi. Meie teenus sisaldab ka masina hooldajat.
Q5: Mis on teie maksetermin?
A5: 100%makse enne masina saatmist.
Peamiselt kujundame ja toome ühekordselt kasutatavaid vapse ning korraldame klientidele OEM ja ODM -i tellimuse ning meil on oma insener, kes aitavad klientidel välja töötada uusi seadmeid või masinat. Kui teil on vapside jaoks plaane või seadistada tootmisliinid, võtke meiega ühendust, toetame teid selle saavutamiseks.
Allpool on mõned meie enda privaatsete hallituse ühekordselt kasutatavad vapsid, saame teie disaini erineva tööga teha ja saate ka akna kuju muuta, kui soovite, saame ka teie jaoks pakendi teha, palun võtke palun ühendust WhatsApp +86 15986647278.











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/1149815097773534
Kuum tags: 510 Kärud ja ühekordselt kasutatavad kanepiõli täitemasina ja kattemasin, Hiina 510 Kärud ja ühekordselt kasutatavad aurud Kanepiõli täitemasin ja katmismasina tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
RohkemSuure täpsusega vape pliiatsi täitmismasin
Rohkem2024. aasta kõige populaarsem poolautomaatne CBD 510...
RohkemVape padrunite täitmismasinad 2 ml paksuse õli ja de...
RohkemSaksamaa kuummüük 0,5 ml 1 ml 2 ml paksu CBD HHC kär...
RohkemCBD/THC/HHC õli täitmismasin kasseti ühekordselt kas...
RohkemGT 10+ Canna õli täitmismasin kärude jaoks
Küsi pakkumist




