Tooted
0,5 ml 1ml 2ml paks Canabise õli täitmismasin GT 10+
Gt 10+ käsitsi/automaatne õli täitemasin vankritele ja ühekordselt kasutatav vapesinput -pinge: 110 V/220VINGIVICE efektiivsus: 1000 ~ 3000PCS/H ühekordselt kasutatava vape täitmise 2000 -tk 2000tk PRE - rullid Täitekiirus: 9 tasemel Kiirusega korrigeeritav maht: 9 tasemel. - 9.99 mlaccuracy: +/- 0,01mlSuit: CBD õli, E vedelik, THC OilApplication: kassett, vape-seade, eelrullid, kaunad, süstla jne.
Funktsiooni
0,5 ml 1ml 2ml paks Canabise õli täitmismasin GT 10+
Meie GT10 täitmismasin müüb hästi USA-s ja Euroopas, seda on väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada, täitevahemik on vahemikus 0,05–9,99 ml, võite täita 800–1600 tk tunnis. See aitab teil säästa palju õli täitmise kulusid.Kui soovite teada saada lisateavet GT 10+ täitmismasina kohta, võtke ühendust WhatsAPP: +86 15986647278, saame teha videokõne, et näidata, kuidas masinat kasutada.




Lisatud fail
| Ese | Täitemasina parameeter |
| Sisendpinge | 110 V/220V |
| Sisendvõimsus | 1500 W |
| Süstimise tõhusus | 1000 ~ 3000 tpcs/h 2000 - 4000pcs/h eelturgede jaoks |
| Süstimiskiirus | 9 taseme kiirus reguleeritav |
| Laeva maht | 1200 ml |
| Täitevahemik | 0,05ml - 9.99 ml |
| Täpsus | +/- 0,01 ml |
| Injektor ja veresoontemperatuur | 77 - 194 F |
| Operatsioon | Automaatne täitmine / käsitsi täitmine |
| Suurus | Platvorm: 76*63*56cm peamasin: 58*71*58 cm |
| Brutokaal | 28kg +56 kg |
| Ülikond | Õli, vedel, mahl jne |
| Rakendus | Kasutatav vape -pliiats, kaunad, süstal jne. |
2. Funktsioonid
1. suure täitetõhususe tootmise tõhusus.
2. väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada.
3. paksu vedeliku soojuse funktsioneerimisega.
4. täitevahemik: 0,05–9,99ml
5. täitekiirus: 1000-3000 tpcs
3. meist
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd on professionaalne riistvaratoodete tootja, meil on rohkem kui 10 -aastane kogemus erinevate elektrooniliste toodete ja täitmismasina tootmisel. Kõik meie tooted on hea kvaliteediga ja atraktiivsete hindadega. Uute toodete väljatöötamiseks ja toodete probleemide lahendamiseks on meil silmapaistev teadus- ja arendustegevuse meeskond. Meie toode on saanud kõigi klientide maine. Tootmismeeskonnast on rohkem kui 300 kogenud töötajat, kes toetavad meid kõiki klientide tellimusi õigel ajal. Uskusime, et meie meeskond on lähitulevikus suurem ja tugevam. Tere tulemast kliente kogu maailmast, et meid külastada.
4. KKK
Q1: Millises linnas sa oled? Kuidas ma teie tehasesse pääsen? Kas olete kauplemisettevõte või tehas?
A1: Oleme Dongguanis, Guangdongis. Shenzhenist poolteist tundi sõites. Oleme tehas. Peamiselt vedelate täitmismasina, vankrite, seadmete ja asjakohase toote tootmine
Täitemasina jaoks pakume kohalikku teenust USA -s õpetamiseks ja remondiks.
Q2: Milline on teie tarneaeg?
A2: tavaliselt 15 päeva masina valmimiseks, 10–12 päeva saatmiseks
Q3: kuidas oma masinaid paigaldada, kui see saabub?
A3: Meil on videoid, mis näitavad teile, kuidas seadistada, kuidas kasutada, koguda järelejäänud õli, pesta ja puhastada.
Vajadusel saame teha videokõne, et näidata teile, kuidas seadistada, kuidas probleeme kasutada, puhastada ja lahendada.
Q4: Mis on teie garantii?
A4: Meil on üks aasta garantii ja elu - pikk tehniline tugi. Meie teenus sisaldab ka masina hooldajat.
Q5: Mis on teie maksetermin?
A5: 100%makse enne masina saatmist.
Peamiselt kujundame ja toome ühekordselt kasutatavaid vapse ning korraldame klientidele OEM ja ODM -i tellimuse ning meil on oma insener, kes aitavad klientidel välja töötada uusi seadmeid või masinat. Kui teil on vapside jaoks plaane või seadistada tootmisliinid, võtke meiega ühendust, toetame teid selle saavutamiseks.
Allpool on mõned meie enda privaatsete hallituse ühekordselt kasutatavad vapsid, saame teie disaini teha erineva tööga ja saate ka akna kuju muuta, kui soovite, saame ka teie jaoks pakendi teha, palun võtke julgelt ühendust WhatsApp +86 15986647278.











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/1149815097773534
Kuum tags: 0,5 ml 1ml 2ml paks Canabise õli täitemasin GT 10+, Hiina 0,5 ml 1ml 2ml paksust Canabise õli täitmismasinat GT 10+ tarnijad, tehas, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
RohkemKassetiõli täitmise masinad|Destillaatide ja kontsen...
RohkemTšehhi nr 1 kuummüük 0,5 ml 1 ml CBD HHC keermepatar...
RohkemPaksu kanepiõli täitmise masin GT10
RohkemGT10 kassetitäitmismasin CBD THC HHC destillaatõli j...
RohkemDongguan Green Time 510 THC kanepi CBD õli täitmisma...
RohkemCBD õli täitemasin kärudele/ühekordselt kasutatav va...
Küsi pakkumist






