Tooted
Saksamaa kuum müük GT10 Flex käsitsi täitmismasin HHC THC õli sissepritsega 1 ml padrunid destillaadi vedeliku täiteaine käsitsi täitmise masin
Sisendpinge: 100 V
Sissepritse efektiivsus: 1000 ~ 2000 tk/h
Sissepritse kiirus: reguleeritav 10 tasemega
Anuma maht: 550 ml
Täitevahemik: 0,01 ml - 9,99 ml
Kasutamine: kassett, vape seade, kaunad, süstal jne
Funktsiooni
Saksamaa kuum müük GT10 Flex käsitsi täitmismasin HHC THC õli sissepritsega 1 ml padrunid destillaadi vedeliku täiteaine käsitsi täitmise masin
Tootejuht:Lisa Yang, WhatsApp86 17369498729
|
GT10 Flex ülitäpne süstimismasin
Toote kirjeldus:
See masin on ülitäpne õli sissepritse masin, mille täpsus on 0,1%. See suudab süstida cbd, thc õli, sellel on soojendusfunktsioon ja selle õlimaht on 550ml. See võib süstida 05-10ml pihustid, cbd vape seade jne. Sobib kõigile 510 pihustitele. Pakend on pakitud paberkarpi, mis kaalub 26 kg ja mille pinge on 110 V-220 V. See võib süstida 1200-2000tk tunnis. Selle masina kvaliteet on garanteeritud üheks aastaks ja osadele on tagatud eluaegne garantii. |
|
Valikus kaks värvitooni
|
Valge |
Roostevaba teras |
Vape kassettide täitmismasina tehnilised andmed
| Masina nimi | GT10 Flex |
| Sisendpinge | 100 V |
| Sisendvõimsus | 200W |
| Süstimise efektiivsus | 1200-2000 tk/h |
| Sissepritse kiirus | 10 taset reguleeritav kiirus |
| Laeva maht | 550 ml |
| Täitevahemik | 0,01 ml - 9,99 ml |
| Täpsus | +/-0,01 ml |
| Injektori temperatuur | 77 - 194 F |
| Laeva temperatuur | 77 - 194 F |
| Pihusti moodul | Eemaldatav ja vahetatav |
| Operatsioon | Poolautomaatne |
| Suurus | 44 cm (P) * 44 cm (K) * 28 cm (L) |
| Netokaal | 25 kg |
| Sobib | CBD õli, e vedelik, THC õli, HHC õli, elav vaik, elav kaste, D9 jne |
| Rakendus | 510 kassett, CBD Vape seade, kapslid, süstal jne. |
Tooted on läbinud CE, RoHS, ISO, GMP, FCC sertifikaadid, mis vastavad kohaliku turu kõrgetele standarditele. Kohandage oma logo, kujundage pakend, märgistus jne; Funktsionaalne disain, kujundage tooted ümber välimuse, funktsiooni ja sisemise struktuuri järgi. Me järgime professionaalsuse, kõrge kvaliteedi ja teenindusele orienteeritud standardeid. Pakume 24-tunnist võrguteenust, kiiret reageerimist.








Alates 2010. aastast oleme seda tüüpi masinaid arendanud, küpse tootmisahela ja suurepärase kvaliteediga.
Masinat müüakse kõikjal maailmas, sealhulgas USA-s, Kanadas, Mehhikos, Colombias, Saksamaal ja teistel turgudel ning ka tagasiside on väga hea. NO.1 Californias!





Võtke ühendustLisalisateabe saamiseks WhatsApp86 17369498729
Pakkuda mitmeid teenuseid tootmisest müügini, sealhulgas 1 ml 2 ml vape seade ja kohandatud pakendid!
|
|
|
|
Kuum tags: Saksamaa kuum müük gt10 flex käsitsi täitmismasin hhc thc õli sissepritse 1 ml padrunid destillaadi vedeliku täiteaine käsitsi täitmise masin, Hiina kuum müük gt10 flex käsitsi täitmismasin hhc thc õli sissepritse 1 ml padrunid destillaatvedeliku täiteaine käsitsi täitmise masina tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
RohkemNC ülitäpne õlitäitmismasin GT10 1 ml 2 ml 5 ml CBD ...
RohkemSuure täpsusega kassettide täitmismasin Oil Cbd 510 ...
RohkemLA Florida kuuma müügi THC kristalldestillaatõli täi...
Rohkem2024 tehase otsemüük – kolme erineva tüve õlitäitmis...
RohkemGreen Time 0,5 ml 1 ml 2 ml ühekordselt kasutatav va...
RohkemKaasaskantavad paksud õlikärude täitmismasinad 2 ml ...
Küsi pakkumist












