Tooted
Suure ostuhinnaga poolautomaatne CBD ühekordselt kasutatava kassetiõli täitmismasin, HHC vapitäitmismasin
Sisendpinge: 100 V
Sissepritse efektiivsus: 1000 ~ 2000 tk/h
Sissepritse kiirus: reguleeritav 10 tasemega
Anuma maht: 550 ml
Täitevahemik: 0,01 ml - 9,99 ml
Kasutamine: kassett, vape seade, kaunad, süstal jne
Funktsiooni
Suure ostuhinnaga poolautomaatne CBD ühekordselt kasutatava kassetiõli täitmismasin, HHC vapitäitmismasin
Teie masina partner Lisa, WhatsApp: 86 17369498729

Masina tutvustus
Kaasaskantav poolautomaatne GT10 Flex kassettide täitmismasin on kompaktne ja tõhus lahendus. Seda kasutades saate täita vape padruneid ja ühekordselt kasutatavaid vape pastakaid CBD õliga. Lihtne ja intuitiivne kasutada, masin täidab täpselt ja vähendab jäätmeid. Selle kompaktne suurus sobib ideaalselt väikeettevõtetele, laboritele või eraisikutele. See võib suurendada täitmisprotsessi tootlikkust ja täpsust.




Masina parameeter
| Lahutatav mahuvahemik | 0.1-9.99 ml |
| Õlipaagi maht | 550 ml või kohandada |
| Doseerimistäpsus | ±1% |
| Väljund | 1200-2000tk / tund |
| Toiteallikas | AC220V/110V |
| Temperatuurivahemik | 0-120 Celsiuse järgi |
| Materjal | Toidukvaliteediga ränitoru; pliivaba pihusti; Roostevaba teras |
| Paneeljuhtimine | Puuteekraan, juhtnupp, Smart Filling System |
| Masina mõõtmed | 440*440*280mm, 22,5kg |
| NW/GW | 22,5 kg / 26 kg |
| Garantii | 24 kuud |
| Saatmine | DHL/UPS/FedEx, kõik uksest ukseni teenindus. |
| Makse | Alibaba pay, Paypal, T/T, Western Union jne. |
Funktsiooni tutvustus


Masina pakett




Kliendi kasutamine
Väljund: 1200-2000 tk tunnis
Paindlik ja sobib erinevate CBD padrunite, ühekordselt kasutatavate CBD vape pastakate, süstalde ja muude alla 9,99 ml mahutite täitmiseks.
|
|
![]() |

Kuumalt müüdav Vape-seade
|
1 ml vape seade |
2 ml nupuga vape seade |
Kahekambriline vape seade |
Kui soovite testimiseks proovi saada või täitmismasina kohta rohkem teada saada, võtke ühendust Lisaga,
WhatsApp: 86 17369498729
Kuum tags: kõrge ostuhinnaga poolautomaatne cbd ühekordse kassetiõli täitmismasin, hhc vape täitmismasin, Hiina kõrge ostuhinnaga poolautomaatne cbd ühekordse kassetiõli täitmismasin, hhc vape täitmismasina tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Rohkemjookide täitmismasin
RohkemNo 1 kuumalt müüdav CBD THC õli täitmismasin 1 ml 2 ...
RohkemTšehhi kõige populaarsem GT10 käsitsi täitmismasin v...
RohkemKanepiõli – käeshoitav tühi 510 ühekordselt kasutata...
RohkemPoola nr 1 kuummüük GT10 CBD/HHC õlitäitmismasin kii...
RohkemGreen Time GT33 0,5 ml 1 ml 2 ml 10 ml paksu õli kär...
Küsi pakkumist












