Tooted
Parima kvaliteediga CBD/ 10-OH-HHC õlitäitmismasin GT10 kärudele / ühekordseks kasutamiseks mõeldud vape pliiats väikeettevõtetele
GT10 ülitäpne õlitäitmismasin Sisendpinge: 110V/220VISissepritseefektiivsus: 1200–1800tk/hSissepritsekiirus: 10-astmeline kiirus reguleeritav Anuma maht: 550 ml Täitmisvahemik: 0,05ml - 9ccuracy:9mlA. {13}},01 mlSobib: CBD õli, e vedelik, THC õli. Kassett, vape seade, kaunad, süstal jne.
Funktsiooni
Parima kvaliteediga CBD/ 10-OH-HHC õlitäitmismasin GT10
Kärudele/Väikeettevõttele mõeldud ühekordselt kasutatav vapepliiats
Meie GT10 täitmismasin on USA-s ja Euroopas hästi müüdav, seda on väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada, täitevahemik on alates 0.05-9,99 ml, saate täita 1200-1800 tk tunnis. See võib aidata teil säästa palju õli täitmise kulusid. Ja meil on ka GT33 automaatne täitmismasin, mis suudab täita ühekordselt kasutatavaid vape ja eelrulle. Kui soovite rohkem üksikasju teada või masina kasutamisel tekib probleeme, võtke julgelt ühendust WhatsAppiga: +86 15986647278, saame teha videokõne, et näidata teile kõiki samme alates täitmisest kuni masina puhastamiseni.










Manustatud fail
| Üksus | Täitmismasina parameeter |
| Sisendpinge | 100 V |
| Sisendvõimsus | 200 W |
| Süstimise efektiivsus | 1200-1800 tk/h |
| Sissepritse kiirus | 10 taset reguleeritav kiirus |
| Laeva maht | 1200 ml |
| Täitevahemik | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Täpsus | +/-0,01 ml |
| Pihusti ja anuma temperatuur | 77 - 194 F |
| Pihusti moodul | Eemaldatav ja vahetatav |
| Operatsioon | Poolautomaatne |
| Suurus | 44 cm (P) * 44 cm (K) * 28 cm (L) |
| Netokaal | 22,5 kg |
| Sobib | Õli, vedelik, mahl jne |
| Rakendus | Ühekordselt kasutatav vape pliiats, kaunad, süstal jne. |
2. Omadused
1. Kõrge täitmise efektiivsus tootmises.
2. Väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada.
3. Soojusfunktsiooniga paksu vedeliku jaoks.
4. Täitevahemik: 0.05-9.99ml
5. Täitmiskiirus: 1200-1800tk
3. Meie kohta
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd on professionaalne riistvaratoodete tootja, meil on rohkem kui 10-aastane kogemus erinevate elektroonikatoodete ja täitemasinate valmistamisel. Kõik meie tooted on hea kvaliteediga ja soodsate hindadega. Meil on silmapaistev teadus- ja arendusmeeskond uute toodete väljatöötamiseks ja toodete probleemide lahendamiseks. Meie toode on saavutanud kõigi klientide seas hea maine. Tootmismeeskonnas on üle 300 kogenud töötaja, kes toetavad meid kõigi klientide tellimuste õigeaegse täitmisel. Uskusime, et meie meeskond on lähitulevikus suurem ja tugevam. Tere tulemast kliente üle kogu maailma meile külla.
Peamiselt projekteerime ja toodame ühekordselt kasutatavaid vape ning korraldame klientidele OEM- ja ODM-tellimusi ning meil on oma insener, kes aitab kliendil uusi seadmeid või masinaid välja töötada. Kui teil on mingeid plaane vapside või tootmisliini seadistamiseks, võtke meiega ühendust, aitame teid selle saavutamisel.






Kuum tags: parima kvaliteediga cbd/ 10-oh-hhc õlitäitmismasin gt10 kärudele/ühekordne vape pliiats väikeettevõttele, Hiina parima kvaliteediga cbd/ 10-oh-hhc õlitäitmismasin gt10 kärudele/ ühekordselt kasutatav vape pen väikeettevõtete tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Rohkem2024. aasta kuumalt müüdav soojendusfunktsiooniga ka...
RohkemKassetiõli täitmise masinad|Destillaatide ja kontsen...
RohkemÕlitäitmismasin High Precision GT10 1 ml 2 ml 5 ml C...
RohkemGT33 automaatne mitme maitsega CBD/THC/HHC paksude õ...
RohkemGT10 paksu kanepiõli käsitsi täitmismasin väikeettev...
RohkemParim mitme maitsega 2-tolline1 31-s keermega vape-a...
Küsi pakkumist





