Tooted
Kiire automaatne eelrullimismasin GT33 CBD/THC/HHC õli täitmiseks
GT33 ülitäpne õlitäitmismasin Sisendpinge: 110V/220VISissepritseefektiivsus: 800–1600 tk/h Sissepritsekiirus: 9-astmeline kiirus reguleeritav Anuma maht: 1200 ml Täitmisvahemik: 0,05 ml {{10}ccuracy:9ml{10}}. {13}},01 mlSobib: CBD õli, e vedelik, THC õli. Kassett, vape seade, kaunad, süstal jne.
Funktsiooni
Kiire automaatne eelrullimismasin
GT33 CBD/THC/HHC õli täitmiseks
Meie GT33 täitmismasin on USA-s ja Euroopas hästi müüdav, seda on väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada, täitevahemik on alates 0.05-9,99 ml, saate täita 800-1600tk tunnis. See võib aidata teil säästa palju õli täitmise kulusid.Kui soovite GT33 täitemasina kohta lisateavet, võtke ühendust WhatsAppiga: +86 15986647278, saame teha videokõne, et näidata teile kõiki samme.




Manustatud fail
| Üksus | Täitmismasina parameeter |
| Sisendpinge | 100 V |
| Sisendvõimsus | 1500 W |
| Süstimise efektiivsus | 800 ~ 1600 tk/h 2000 tk/h eelrullide jaoks |
| Sissepritse kiirus | 9 taset reguleeritav kiirus |
| Laeva maht | 1200 ml*3 |
| Täitevahemik | 0,05 ml - 9,99 ml |
| Täpsus | +/-0,01 ml |
| Pihusti ja anuma temperatuur | 77 - 194 F |
| Operatsioon | Automaatne täitmine / käsitsi täitmine |
| Suurus | Platvorm: 76 * 63 * 56 cm Põhimasin: 58 * 71 * 58 cm |
| Brutokaal | 110 kg |
| Sobib | Õli, vedelik, mahl jne |
| Rakendus | Ühekordselt kasutatav vape pliiats, kaunad, süstal jne. |
2. Omadused
1. Kõrge täitmise efektiivsus tootmises.
2. Väga lihtne kasutada, pesta ja puhastada.
3. Soojusfunktsiooniga paksu vedeliku jaoks.
4. Täitevahemik: 0.05-9.99ml
5. Täitmiskiirus: 800-1600tk
3. Meie kohta
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd on professionaalne riistvaratoodete tootja, meil on rohkem kui 10-aastane kogemus erinevate elektroonikatoodete ja täitemasinate valmistamisel. Kõik meie tooted on hea kvaliteediga ja soodsate hindadega. Meil on silmapaistev teadus- ja arendusmeeskond uute toodete väljatöötamiseks ja toodete probleemide lahendamiseks. Meie toode on saavutanud kõigi klientide seas hea maine. Tootmismeeskonnas on üle 300 kogenud töötaja, kes toetavad meid kõigi klientide tellimuste õigeaegse täitmisel. Uskusime, et meie meeskond on lähitulevikus suurem ja tugevam. Tere tulemast kliente üle kogu maailma meile külla.
4. KKK
Q1: mis linnas sa oled? kuidas ma saan teie tehasesse jõuda? Kas olete kaubandusettevõte või tehas?
A1: Oleme Dongguanis, Guangdongis. Poolteist tundi sõitu Shenzhenist. Oleme tehas. Valmistatakse peamiselt vedeliku täitmise masinaid, kärusid, seadmeid ja vastavat toodet
Täitmismasina jaoks pakume kohalikku teenust õpetamiseks ja parandamiseks USA-s.
Q2: Mis on teie tarneaeg?
A2. Tavaliselt kulub masina valmimiseks 15 päeva, kohaletoimetamiseks 10-12 päeva
Q3: kuidas installida oma masinaid, kui see saabub?
A3: läheme teie tehasesse masinaid paigaldama ja teie töötajaid masinate käsitsemiseks koolitama.
Q4: Mis on teie garantii?
A4: Meil on üheaastane garantii ja eluaegne tehniline tugi. Meie teenus sisaldab ka masinate hooldust.
Q5: Mis on teie maksetähtaeg?
A5: 100% makse enne masina saatmist.
Peamiselt projekteerime ja toodame ühekordselt kasutatavaid vape ning korraldame klientidele OEM- ja ODM-tellimusi ning meil on oma insener, kes aitab kliendil uusi seadmeid või masinaid välja töötada. Kui teil on mingeid plaane vapside või tootmisliinide seadistamisel, võtke meiega ühendust, aitame teid selle saavutamisel.
Allpool on mõned meie enda privaatsed ühekordselt kasutatavad vormid, saame teha teie kujunduse erineva viimistlusega ja saate ka akna kuju muuta, soovi korral teeme ka teie jaoks pakendi, võtke julgelt ühendust whatsAppiga{ {0}}








Kuum tags: kiire automaatne eelrullimismasin gt33 cbd/thc/hhc õli täitmiseks, Hiina kiire automaatne eelrullimismasin gt33 cbd/thc/hhc õli täitmise tarnijatele, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
RohkemVedeliku automaatne täitmismasin
RohkemKvaliteetne ja usaldusväärne poolautomaatne täitmism...
RohkemGT10 kuumalt müüv 510 kasseti / vape pliiatsi täitmi...
RohkemKõige populaarsem 510 ostukorvi CBD ühekordselt kasu...
RohkemUSA Hotsale Auto 510 kassett paksu õli täiteaine des...
RohkemKiiresti täidetav CBD/THC/HHC paksude õlide täitmise...
Küsi pakkumist





