Tooted

2 ml laetav Cbd Vape Hiina litsentsitehas
V20: suurus: 19,9 mm x 10 mm* 97,3 mm
Takistus: 1,4±0,1Ω
E-vedeliku maht: 2.{2}}ml Õli sisselaskeava: 4 auku, 1,6 mm ava
Aku mahutavus: 350 mAh.
Koormuspinge: 3,6V
Funktsiooni
2 ml laetav cbd Vape Hiina litsentsitehas
V20: B2024 toote parim kvaliteet ja hind, 2,0 ml mahutavus suurepärase kujuga. Kahe õhukanali tehniline sissehingamine algab kiiresti, pakkudes suuremat pilve
.Sisse/välja lülitamise nuppu ja muid funktsioone pole. See aktiveeritakse sissehingamisel ja mikrofonipea juhib suitsetamist ning seda on lihtsam kasutada kui teisi vapekomplekte.






Meie ettevõte onDongguan Green Time Technology on professionaalne tootja ja eksportija elektrooniliste sigareti- ja õlimasinate projekteerimise, arendamise ja tootmise alal.Kõik meie tooted vastavad CE, Rohs, FCC nõuetele ja on kõrgelt hinnatud erinevatel turgudel üle kogu maailma.
Kui olete otsinud müügiks CBD ühekordselt kasutatavaid vape pastakaid, võtke meiega ühendust:
E-post: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 15818383206
| Parameeter | |
| Suurus (P x L x K) | 19,9*10*97,3 mm |
| Neto kaal | |
| Helitugevus | 2.{1}}ml |
| Õli sisselaskeava | 4 auku, 1,6 mm augu suurus (kohandatud augu suurus) |
| Mahutavus | 350 mAh |
| Kasseti takistus | 1,4±0,1 oomi (saadaval on kohandatud takistus) |
| Materjal | 1.alumiiniumtoode 2. kohandatud värvid |
| Tunnusjoon | Sissehingamine aktiveeritud |
| Aku laadimine: | USBC |
| pakett | 50 tk/karp |
| Pakendi suurus | 370 * 370 * 300 mm |
Kuum tags: 2 ml laetava cbd vape Hiina litsentsi tehas, Hiina 2 ml laetava cbd vape Hiina litsentsitehase tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist
