Tooted
2024 tehase otsemüük 4 grammi laadimisaku Cbd ühekordselt kasutatav vape
VCARD 40:1. Keraamiline kütteelement2. Kaks maitset ühes seadmes, maitsete segamine puudub3. Sissehingamine aktiveeritud, isoleeritud õhukäik4. Kaks sissehingamist suuotsaga , hingake sisse kaks maitset erinevast suuotsast.5. Kiire ja lihtne pealttäitmine, nähtav aken6. Alumine USBC laadimine
Funktsiooni
4 grammi laadimisaku Cbd ühekordselt kasutatav vape
Sissehingamine aktiveeritud, isoleeritud õhukäik
Kaks maitset ühes seadmes ja kaks sissehingamise suuotsaga, hingake sisse kaks maitset erinevatest suuotsadest, maitseid ei segune.
Kui olete otsinud müügiks CBD-seadet või ühekordselt kasutatavat vape-pliiatsit, võtke minuga ühendust alloleva teabe kaudu ja võite saada palju madalamaid hulgihindu, olenemata teie küsimusest või taotlusest, oleme alati valmis aitama.
Kui teil on huvi ja saame seda arutada allpool oleva wechati / whatsappina, võin teile saata rohkem videot, aitäh.
Rakendus Wechat/Whats: 13631638029
E-post: sales06@greentime.com.cn



| Suurus (P x L x K) | 48*9*63mm |
| Neto kaal | 24.2g |
| Helitugevus | 4 grammi (2*2ml) |
| Õli sisselaskeava | 4 auku, 1,6 mm augu suurus (kohandatud augu suurus) |
| Mahutavus | 280 mAh |
| Kasseti takistus | Keraamiline mähis 1,4 oomi |
| Materjal | PCTG roostevabast terasest |
| Laadimine | USBC laadimine |
| Tunnusjoon | 1. Keraamiline kütteelement 2. Kaks maitset ühes seadmes, maitseaineid ei segata 3. Sissehingamine aktiveeritud, isoleeritud õhukäik 4. Kaks sissehingamist suuotsaga, hingake sisse kaks maitset erinevast suuotsast. 5. Kiire ja lihtne pealttäide, nähtav aken 6. Kohandamise värv, kleebis 7. Alumine USBC laadimine |
| pakett | Igal kandikul 40 vape korpust Pakitud karpi |
Kuum tags: 2024 tehase otsemüük 4 grammi laadimisaku cbd ühekordselt kasutatavad vape, Hiina 2024 tehase otsemüük 4 grammi laadimisaku cbd ühekordselt kasutatavate vape tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist



