Tooted

Tehase otsemüük – Odavaim 2 ml CBD ühekordne vape
Täiuslikkuse poole püüdlemine Arvukate testide abil saavutasid meie insenerid lõpuks täiusliku tasakaalu suure jõudluse ja kompaktse disaini vahel.Pärast iga laadimist on V20 võimeline genereerima ühtlaseid pahve ilma aurude märgatava languseta algusest lõpuni.Kuigi kõrge tühjenemiskiirus annab rikkalikult auru, käeshoitav suurus tagab parima võimaliku diskreetsuse.
Funktsiooni
Child Proofprevent CBD tühje 3-in 1 ühekordselt kasutatav vappe
Nupu sisse-/väljalülitamine, et vältida laste suitsetamist ja vältida automaatset aktiveerimist taskus, turvalisem.
Kui olete otsinud CBD ühekordselt kasutatavaid vape müügiks, võtke minuga ühendust alloleva teabe kaudu ja võite saada palju madalamaid hulgihindu, olenemata teie küsimusest või taotlusest, oleme alati valmis aitama.
E-post: sales06@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 13631638029



| Suurus (P x L x K) | 19,9 * 10 * 97,5 mm |
| Neto kaal | 21.1g |
| Helitugevus | 2.{1}}ml |
| Õli sisselaskeava | 4 auku, 1,6 mm augu suurus (kohandatud augu suurus) |
| Mahutavus | 350 mAh |
| Kasseti takistus | Keraamiline mähis 1,3 oomi |
| Materjal | PCTG roostevabast terasest |
| Laadimine | USBC laadimine |
| Tunnusjoon | 1. Sissehingamine aktiveeritud, keraamiline kütteelement 2. Nähtav aken, kuju saab kohandada 3. Kiire ja lihtne top fling 4. Kahe õhukanali tehnoloogia 5. Kohandamise värv, kleebis / küpsetusviimistlus 6. Alumine USBC laadimine |
Hot Tags: odavaim 2 ml cbd ühekordselt kasutatav vape, Hiina odavaim 2 ml cbd ühekordne vape tarnijad, tehas, vape keeld, vape masin, kanepiõli kassett, vape e cig, pliiatsi ostmine, kümne taala mahl
Kuum tags: tehase otsemüük - odavaim 2 ml cbd ühekordselt kasutatav vape, Hiina tehase otsemüük - odavaim 2 ml cbd ühekordse vae tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist
