Tooted
Hiina kohandatud tühja 2 ml HHC elava vaiguga ühekordselt kasutatavad vape tootjad, tarnijad – tehase otsene hulgimüük2024
1. Paak: 2.0ml2. Takistus: 1,4±0,1Ω3. Õli sissevõtt: 4 auku, igaüks 1,6 mm4. Aku: 350 mAh (USBC laadimine)5. Mõõdud: 22,3*10,7*101mm6. Netokaal: 22 g7. Pinge: 3,3 V-3,7 V-4, 2 V
Funktsiooni
Hiina kohandatud tühje 2 ml HHC elava vaiguga ühekordselt kasutatavad vape tootjad, tarnijad – tehase otsene hulgimüük
Lisateabe saamiseks ja testimiseks proovide saamiseks võtke julgelt ühendust Tony WhatsAppiga:+86 13631638029 Email:sales06@greentime.com.cn









Hot Tags: Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elava vaigu ühekordselt kasutatavate vape tootjad, tarnijad - tehase otsene hulgimüük, Hiina Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elavate vaigude ühekordselt kasutatavad vape tootjad, tarnijad - tehase otsesed hulgimüük tarnijad, tehas, laetav vapur, cool Breeze auru kupong, canna energiajookide koostisosad, nikotiinivaba vape pen, õlivabad toidu lõhna- ja maitseained, auruõlid
| GZ-20A parameeter | |
| Suurus (P x L x K) | 10,7*22,3*101 mm |
| Neto kaal | 21g |
| Helitugevus | 2.{1}}ml |
| Õli sisselaskeava | 4 auku, 1,6 mm augu suurus (kohandatud augu suurus) |
| Mahutavus | 350 mAh |
| Kasseti takistus | 1,4±0,1 oomi |
| Materjal | 1.alumiiniumtoode 2. kohandatud värvid |
| Tunnusjoon | 1.Keraamiline kütteelement 2. Reguleerige pinget Roheline - 3,3 V Sinine - 3,7 V Punane - 4,2 V 3. Nupu juhtimine: sisse/välja, eelsoojendus ja pinge reguleerimine 4. Nähtav aken, sissehingamine aktiveeritud 5. Alumine USBC laadimine |
| pakett | Igas salves 40 kasseti korpust Pakitud karpi |
Kuum tags: Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elava vaigu ühekordselt kasutatavate vape tootjad, tarnijad - tehase otsene hulgimüük2024, Hiina kohandatud tühjade 2 ml hhc elava vaigu ühekordselt kasutatavate vape tootjad, tarnijad - tehase otsene hulgimüük2024 tarnijad, tehas
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Rohkem2024. aasta parim toode – Green Time Hot Müük Double...
RohkemTehase otsemüük – tühi THC Vape Pen Hind 1,4 USD/tk
Rohkem2024 PREMIUM THC BOX VAPE 2,0 ml tehase otsemüük Ühe...
Rohkem1 grammi, 2 grammi CBD THC HHC ühekordselt kasutatav...
Rohkem2024 VCARD 4g HHC-O Blend Live Resin 2 maitsega ühek...
Rohkem2024. aasta UUS TRENDI DUAL COIL CBD/THC/HHC VAPE BO...
Küsi pakkumist




